REKRUTACJA


Z nami masz szansę tworzyć historię!

rekrutacjaBrakuje Ci adrenaliny? Interesuje Cię służba w mundurze? Strzelanie? Działania rozpoznawcze? Nieregularne? - Wstąp w szeregi JS 2013, a przekonasz się czym jest niezwykła odwaga, żelazna wytrwałość, braterstwo, jedność, przyjaźń, wierność, służba ojczyźnie i niezapomniana przygoda.

Jeśli marzysz i chcesz:
- poznać życie żołnierskie;
- ciekawie spędzić wolny czas;
- włożyć mundur wojskowy;
- kultywować tradycję oręża polskiego;
- przeżyć prawdziwą przygodę wśród prawdziwych przyjaciół;
- strzelać z różnych rodzajów broni (glauberyt, tantal, beryl, glock, P64, P86, P99, TT, RWG, Kbks, SWD, RPK, M-4, M-16 i pneumatycznej);
- poznać zagadnienia z zakresu survivalu, szkolenia AT, zielonej jak i czarnej taktyki, rozpoznania wojskowego, walki wręcz oraz pierwszej pomocy
- wziąć udział w obozach szkoleniowych na terenie jednostek wojskowych w całej Polsce, a także ukończyć kurs spadochronowy, płetwonurka, PCK, walki w mieście, rozpoznania, lekkiej piechoty, itp.;
- poznać granice swoich wytrzymałości oraz...
- podnieść swoją sprawność fizyczną (marsze 80km, musztra, zabawy ruchowe oraz wiele zajęć na powietrzu jak i na krytych obiektach).
To dobrze trafiłeś!

Masz szansę dołączyć do najlepszych.

Z nami zdobędziesz nowe doświadczenia; poznasz co to szkoła charakteru, życia i przetrwania. Nie ważne kim jesteś, ważne kim się staniesz. Wystarczy, że spełniasz podstawowe kryteria naboru.
Potrzebne zaświadczenia przyniesiesz do nas po paru zbiórkach, na których poznasz kadrę instruktorską oraz warunki panujące w strzelcu.

Kryteria naboru:
- Motywacja do działania
- Obywatelstwo polskie
- Dobry stan zdrowia.
- Niekaralność.
- Zaświadczenie od lekarza o zdolności do wysiłku fizycznego.
- Ukończone 16 lat, młodszych kandydatów rozpatrujemy indywidualnie (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców).

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS


W razie pytań proszę o kontakt:

d-ca jedn.
sekc. ZS Daniel Walczyk
tel. 533 497 350

PiotrSOG